סוגי בשמים

מאמרים:

אנשים שלא מבינים בבשמים נוטים לחשוב שעולם הבשמים מחולק על פי מותגים בלבד, כך למשל אפשר למצוא בשמים של שאנל, בשמים של קלווין קליין, דולצה גאבנה, בשמים של בית אופנה כזה או בית אופנה אחר. אך מי שמכיר את התחום יודע, שישנם סוגי בשמים שונים, אשר מתחלקים באופנים מגוונים, ועל כן כשרוכשים בשמים, צריך לשים לב לסוג אשר רוכשים, על פי המאפיינים שלו. 

הרעיון של סוגי בשמים הוא לא רעיון חדש מן הסתם, כבר שנים רבות הבשמים מחולקים על פי סוגים שונים, אומנם בציבור הרחב יותר נהוג לחלק בשמים על פי המין אליו הוא פונה והמותג או בית האופנה אותו הוא מייצג, אך אנחנו יכולים לראות שישנם סוגי בשמים אשר מתחלקים גם בצורות אחרות. 

חלק מהחלוקות של סוגי בשמים הם די שרירותיות. ישנם בשמים שמתויגים על פי עונת השנה, בדרך כלל קיץ וחורף, כאשר בשמי קיץ הם רעננים יותר ובשמי חורף נכנסים סגורים ומכונסים יותר (יש לקחת בחשבון את רמת הזיעה בעונה וסוג הביגוד שלובשים בכל אחת מהעונות), כמו כן אפשר למצוא סוגי בשמים שמחולקים על פי יום ולילה, בהתאמה לבשמים שמתאימים ליום יום ובשמים שמתאימים לאירועי ערב, ישנם בשמים שמחולקים לפי אקלים, בשמים על פי חומרים (חומרים טבעיים או אחרים)ף בשמים שמבוססים על חומרים מתוקים לעומת בשמים שמבוססים על חומרים חמוצים. בשמים שמתאימים לכל אחד לעומת כאלה שמתאימים למי שסובל מאלרגיה. כמו שציינו חלק מאותה חלוקה שאנחנו רואים כאן היא די שרירותיות ולא בהכרח מחייבת, לעומת זאת חלוקות מסוימות, כמו אקלים, סוג תרכובת, סוג ריח, הן חלוקות יותר קבועות וברורות אשר נוהגים להשתמש בהן. 

דוגמא נוספת לחלוקה של בשמים, אשר נחשבת להרבה יותר מחייבת, היא על פי הרכב החומרים. בשמים שמכילים 100 אחוז תמציות ו-96 אחוז אלכוהול, בשמים שמכילים 86 אלכוהול, 80 אחוז אלכוהול ו-60 אלכוהול. כל אחד מהם מכיל ריכוז סופי של בושם בצורה שונה והשפעתו על הריח שהוא מפיק היא אחרת. 

אצלנו בלה פרפיום תוכלו למצוא מגוון סוגי בשמים על פי קטגוריות שונות, אנחנו נשמח לעזור לכם למצוא את הבושם שמתאים לכם. את מחפשת בושם וואן מיליון לאישה? תוכלי למצוא אותו אצלנו. אתה מחפשים בשמים של שאנל לגבר? תוכל למצוא אותו אצלנו גם כן. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעזור לכם. 
 
 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא:
שעות פתיחה: ימים א' - ה' : 09:00-20:30  |  ימי ו' : 09:00-14:00
 אצלנו המשלוח עד הבית חינם כבר מהשקל הראשון - בכל הארץ
חייגו: 072-33-80-590
La Perfume לה פרפיום
נשמח לעמוד לשירותכם:
בשמים     ויקטוריה סיקרט     מבצעים על בשמים     מוצרי איפור     מוצרי טיפוח     מוצרי שיער מקצועיים     בשמים לגברים מומלצים     בשמים מובילים לגבר     שאנל בושם לגבר     בושם לנשים     בושם פנטזי     הזמנת בשמים     בשמים אונליין     בושם חדש     בושם וואן מיליון לאישה     בשמים יקרים     בשמים זולים     בשמים לגבר בזול    

רחוב הנשיא ויצמן 204, אור עקיבא
 

רחוב התמר 2, קניון G יקנעם
 

רחוב בן עמי 24 עכו