שאנל בושם לגבר

מאמרים:

בושם לגבר מהווה את אחד ממוצרי הצריכה המבוקשים, הפופולריים והיומיומיים, כזה אשר מגדיר את הגבר מדי יום מחדש. לאורך השנים, גברים נהגו לעשות שימוש הפריטים ואביזרים על מנת להגדיר את מעמדם, דרגתם וכוחם. כך למשל צביעת פנים בעת מלחמה היוותה סמל לעוז רוח ולעוצמה, לבוש מיוחד כדוגמת שריון, קסדה וכובע, כלי נשק בהם חרבות מצוחצחות, אקדחים במערב הפרוע ועוד, כל אלה היוו סמל וסימן לגבריות ואלמנטים אשר הגדירו את הגבר והפרידו אותו מהאישה או הבדילו אותו ממעמדות שונים. לרשימה הארוכה של סמלים גבריים לאורך ההיסטוריה ניתן להוסיף כיום בושם לגבר המשמש כסמל סטטוס ומהווה חלק בלתי נפרד מהמראה, הלבוש והתדמית הגברית.

שוק הבשמים לגבר הינו עצום, רחב ומגוון. ישנם בשמים בניחוחות רבים ושונים המיועדים לגברים כאשר בדרך כלל הם מתאפיינים בניחוח חזק ועוצמתי אשר משדר כוח ועוצמה. אחד מבתי האופנה הידועים והיוקרתיים בעולם הוא ללא ספק שאנל אשר כיום מסמל את החברה הגבוהה ומהווה סמל לאיכות, אופנה עדכנית ופרפומריה חברת לה פרפיום הינה חברת פרפומריה מובילה בתחומה אשר משווקת מגוון בשמים לגבר ולאישה ובהם שאנל בושם לגבר, אחד מהבשמים המבוקשים והנחשבים, נוכח השייכות למותג כה נחשב. כל גבר המודע למראה וטיפוח רוצה כי שאנל בושם לגבר יהיה חלק מתכשירי הטואלטיקה שלו. שאנל בושם לגבר מתאפיין בחוזק, ניוחו דומיננטי עם נגיעות של עצים, תבלינים או טבק וכל יציאה לבילוי, לא תהיה שלמה ללא הניחוח המופלא של שאנל בושם לגבר.

לה פרפיום מציגה בחירה מושלמת נוספת והיא בושם ולנטינו לגבר מתאים למגוון ייעודים וצרכים נוכח העובדה כי הוא רב גוני, גבר אולי יחליף בגדים, אך את בושם ולנטינו לגבר לא יחליף בעד שום הון שבעולם. מרגע שנחשפתם לריח היוקרתי, לא תוכלו להיפרד ממנו. הניחוח הגברי המשכר והממכר ממגנט אליו את המין הנשי ומסמל סטייל ושיק. בושם ולנטינו לגבר הוא הניחוח המושלם לכל גבר, הוא יוצר אווירה והינו בעל אמירה חזקה של קלאסיות ועכשוויות בעת ובעונה אחת. 

לה פרפיום משיקה בושם נוסף שלא ניתן להתעלם או לעמוד בפניו הוא בושם לגבר אינוויקטוס אשר נחשב מותג הכולל מגוון רחב של בשמים בריחות שונים כאשר כל אחד מהם מביע ומבטא חלק וצד אחר בגבר. מי שאופנה ושיק קרובים לליבו, ללא ספק לא ירגיש שלם ללא בושם לגבר אינוויקטוס בארון הבשמים שלו.

המותג הצרפתי אשר נושא את שמה של קוקו שאנל, מעצבת האופנה האגדית, הניחוח של בושם לגבר אינוויקטוס יורגש מיד ולא ניתן להתעלם ממנו, כך נשים רבות בוחרות לגבר שלהן בושם אינוויקטוס ומדובר בנשים שיודעות מה טוב לגבר שלהן. בושם לגבר הוא המתנה המושלמת לכל אירוע, מדובר במתנה מושקעת ויוקרתית, אך כזו אשר תשמש את הגבר באופן יומיומי. לאחר התנסות עם בושם מבית עוצמתי ויוקרתי מבתי האופנה המובילים בעולם, יבין כל גבר כי אין לו תחליף. בין אם לאירוע מיוחד וחגיגי או לעבודה באופן יומיומי, בושם לגבר איכותי הוא ניחוח ללא תחליף.
 
 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא:
שעות פתיחה: ימים א' - ה' : 09:00-20:30  |  ימי ו' : 09:00-14:00
 אצלנו המשלוח עד הבית חינם כבר מהשקל הראשון - בכל הארץ
חייגו: 072-33-80-590
La Perfume לה פרפיום
נשמח לעמוד לשירותכם:
בשמים     ויקטוריה סיקרט     מבצעים על בשמים     מוצרי איפור     מוצרי טיפוח     מוצרי שיער מקצועיים     בשמים לגברים מומלצים     בשמים מובילים לגבר     שאנל בושם לגבר     בושם לנשים     בושם פנטזי     הזמנת בשמים     בשמים אונליין     בושם חדש     בושם וואן מיליון לאישה     בשמים יקרים     בשמים זולים     בשמים לגבר בזול    

רחוב הנשיא ויצמן 204, אור עקיבא
 

רחוב התמר 2, קניון G יקנעם
 

רחוב בן עמי 24 עכו