בשמים

מאמרים:

מי שנכנס לחנות בשמים או לאתר אינטרנט שמתעסק בבשמים יודע, שחלפו הימים בהם כל החנות או האתר היו אך ורק עם בשמים לנשים, חלפו הימים בהם מוצאים מגוון בשמים לנשים בעוד הגברים היו מסתפקים בבושם מסוג אחד או שניים ולא יותר, כיום מדפים הבשמים של נשים וגברים, הם כמעט שווים, זה נכון ברמה של הבשמים הפשוטים וזה נכון ברמה של בשמים יוקרתיים. 

בושם יוקרתי לאישה בדומה לבושם יוקרתי לגבר, הוא כזה אשר מטרתו לספק ריח ייחודי, ריח לא מוכר הנוצר ממגוון של מרכיבים, לרוב זה יהיה שילוב שיכיל מרכיבים מוכרים לצד מרכיבים פחות מוכרים אשר הופכים את הבושם, גם ליוקרתי וגם לייחודי. אם תרצו אותו מרכיב הוא במובן מסוים סוג הקסם של הבושם, הסוד שלא מגלים אותו. 

הרעיון של בושם יוקרתי לאישה או בושם יוקרתי לגבר הוא, לא רק לספק עבור שניהם מוצר שמבליט את הייחוד שלהם אלא גם את מייצג מעמד מיוחד, מעצם טבעו של בשמים יוקרתיים יקרי ערך יותר מאשר בשמים רגילים, הרי שאפשר להניח שלא כל אחד יכול לרכוש בושם כזה ולפיכך, מדובר על אנשים ממעמד כלכלי מסוים. זו גם הסיבה שאנחנו נמצא הרבה יותר בשמים יוקרתיים אצל בתי אופנה ומעצבים בעלי שם, שעצם זה שמשתמשים בבושם שלהם, בושם שהוא מותג, כבר מהווה אלמנט חברתי, סמל למעמד מסוים. גם אם כל הבשמים לא נעשים באופן ישיר על ידי אותם בתי אופנה ומעצבים אלא על ידי גורמים אחרים, הרי עצם העובדה שהם נמכרים ישירות על ידי בתי האופנה שמהווים מותג הופכים את אותם בשמים ליוקרתיים מטבעם. 

כמו שציינו בתחילת המאמר, כיום אפשר למצוא מחלקות או מדפים שלמים שיש בהם בשמים לגברים ולא רק לנשים, אלא נהנים גם מהאפשרות להשתמש בבשמים יוקרתיים מסוגים שונים, מדובר בבשמים יקרי ערך אשר מגיעים בריחות ובניחוחות שונים, כאשר בדומה לבשמים של נשים, הם מגיעים גם בבקבוקים מעוצבים ויפים. גברים יכולים למצוא לא מעט מותגים שמציעים להם בשמים ברמה איכותית מאוד. 

לסיום, אנחנו רוצים להמליץ לכם לבקר אצלנו באתר לה פרפיום וכן בחנות העסק, אצלנו תוכלו למצוא מגוון בשמים כולל בשמים יוקרתיים לגברים ולנשים. אנחנו מזמינים אתכם למצוא את הבשמים האהובים עליכם ולרכוש אותם במחירים אטרקטיביים. אצלנו תוכלו למצוא בשמים שאתם אוהבים וכן בשמים שמתאימים למתנות לבן או בת זוג. 
 
 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא:
שעות פתיחה: ימים א' - ה' : 09:00-20:30  |  ימי ו' : 09:00-14:00
 אצלנו המשלוח עד הבית חינם כבר מהשקל הראשון - בכל הארץ
חייגו: 072-33-80-590
La Perfume לה פרפיום
נשמח לעמוד לשירותכם:
בשמים     ויקטוריה סיקרט     מבצעים על בשמים     מוצרי איפור     מוצרי טיפוח     מוצרי שיער מקצועיים     בשמים לגברים מומלצים     בשמים מובילים לגבר     שאנל בושם לגבר     בושם לנשים     בושם פנטזי     הזמנת בשמים     בשמים אונליין     בושם חדש     בושם וואן מיליון לאישה     בשמים יקרים     בשמים זולים     בשמים לגבר בזול    

רחוב הנשיא ויצמן 204, אור עקיבא
 

רחוב התמר 2, קניון G יקנעם
 

רחוב בן עמי 24 עכו